Reklama
Reklama

Mecze Orła w TV. Transmisje w nSport+

Czas < 1 min czytania

Canal+ wygrał ogłoszony przez PZM przetarg na wyłączną transmisję rozgrywek 1. Ligi Żużlowej w sezonach 2020-2024. Rozgrywki będą transmitowane na antenie szeroko dostępnego kanału nSport+.

Reklama

W ramach nowej umowy, fani czarnego sportu będą mieli możliwość obejrzenia dwóch wybranych meczów w każdej kolejce sezonu zasadniczego oraz wszystkich meczów rundy finałowej. Co więcej, na antenie nSport+ będzie można także zobaczyć powtórki, skróty i dedykowany rozgrywkom magazyn podsumowujący konkretną kolejkę.

Jak czytamy w informacji PZM, wszystkie transmitowane mecze będą komentowane prosto ze stadionu. W przerwach między biegami widzowie zobaczą dodatkowo rozmowy i analizy ze specjalnego studia umiejscowionego bezpośrednio na stadionie. Kamery i mikrofony reporterów nSport+ będą również towarzyszyć zawodnikom m.in. w parku maszyn.

Reklama

Według wstępnych ustaleń, fani łódzkiej ekipy na pierwszą transmisję z meczu Orła będą musieli poczekać do drugiej kolejki, a konkretniej do soboty, 18 kwietnia. Wówczas Orzeł zmierzy się w Toruniu z miejscowym eWinner Apatorem. 

Pierwsza runda sezonu 2020 rozgrywek 1. Ligi Żużlowej rozpocznie się 4 kwietnia.

Reklama

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama