Reklama
Reklama
Reklama

Moros z ŁKS i Ameyaw z Widzewa w najlepszej jedenastce Fortuna 1 Ligi

Czas < 1 min czytania
Moros z ŁKS i Ameyaw z Widzewa w najlepszej jedenastce Fortuna 1 Ligi

LODZ. 06.03.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. LKS LODZ - WIDZEW LODZ N/Z MICHAEL AMEYAW FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Za występy w 21. kolejce Fortuna 1 Ligi tygodnik Piłka Nożna wyróżnił piłkarzy ŁKS-u i Widzewa.

Reklama

Carlos Moros-Gracia nagrodzony został za czyste konto, z ostatnim w tabeli Zagłębiem Sosnowiec. Obrońca zagrał poprawnie, nic nie zawalił, ale jeżeli szukać przyczyny tego wyróżnienia wydaje się, że wpływ na nie miało najwięcej punktów ze wszystkich grających w tym meczu piłkarzy na InStat Index – programie, który automatycznie wystawia zawodnikom oceny za określone zachowania na boisku.

Inaczej sprawa ma się z Michaelem Ameyawem. Młodzieżowiec Widzewa był najlepszym piłkarzem meczu ze Stomilem Olsztyn.

Reklama

Ameyaw zdobył gola, który dał Widzewowi wygraną. Był najaktywniejszy na boisku, dryblował, obsługiwał kolegów podaniami, które pozwalały im stworzyć groźną sytuację. Skrzydłowy oddał kilka groźnych strzałów na bramkę i w końcu w 54. minucie spotkania mógł cieszyć się z gola.

Ameyaw od początku roku udowodnił, że ze wszystkich młodzieżowców Widzewa to on ma największy potencjał. Nic dziwnego, że kluby z ekstraklasy poważnie interesują się tym piłkarzem.

Jedenastka 21. kolejki Fortuna I ligi: Marek Kozioł (Korona Kielce) – Bartosz Jaroch (Resovia), Carlos Moros Gracia (ŁKS), Mavroudis Bougaidis (Chrobry Głogów), Mariusz Magiera (GKS Bełchatów), Fabian Hiszpański (Arka Gdynia), Jacek Podgórski (Korona Kielce), Rafał Niziołek (Odra Opole), Christian Aleman (Arka Gdynia), Michael Ameyaw (Widzew), Jakub Wróbel (Resovia).

Reklama
ŁKS Łódź Fot. Marian Zubrzycki

Piłka nożna

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama