Reklama
Reklama
Reklama

Muzeum Widzewa z nowym partnerem

Czas < 1 min czytania
Muzeum Widzewa z nowym partnerem

Archiwalne dokumenty trafią do Muzeum Widzewa (fot. widzew.com / Marcin Bryja)

Reklama

Firma CeDePe została sponsorem muzeum Widzew.

Reklama

Otwarcie Widzewa nastąpi 1 czerwca. Instytucja, która powstanie na parterze stadionu przy al. Piłsudskiego 138, będzie miejscem upamiętniającym ponad 110-letnią historię klubu, czterokrotnego piłkarskiego mistrza Polski, który dotarł do półfinału rywalizacji o Puchar Europy.

Od dawna powstanie muzeum wspierają kibice, którzy nie tylko przekazują swoje pamiątki, ale też kupują specjalne cegiełki na dofinansowanie tej instytucji. Niedawno mecenasem głównym muzeum została w kwietniu firma Deante, która pomaga klubowi od wielu lat. Teraz oficjalnym partnerem została firma CeDePe.

Reklama

Nowy sponsor muzeum zajmuje się kompleksową obsługą księgową i podatkową przedsiębiorstw. CeDePe powstało w 1993 roku i świadczy od tego czasu usługi z zakresu: prowadzenia księgowości, świadczenia usług kadrowo – płacowych, przygotowywania sprawozdań i raportów, a także szeroko pojętej analityki biznesowej.

Firma dysponuje czterema biurami w: Łodzi, Warszawie, Lwowie i Kijowie, z powodzeniem obsługując klientów biznesowych w Polsce i na Ukrainie.

Reklama

Piłka nożna

muzeum WidzewaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama