Reklama
Reklama

Oceny piłkarzy Widzewa. Waleczne serca zdobyły Koronę!

Czas 2 min czytania
Oceny piłkarzy Widzewa. Waleczne serca zdobyły Koronę!

Korona Kielce - Widzew Łódź/fot. Marcin Bryja, widzew.com

Piłkarze Widzewa cierpieli na boisku w Kielcach, ale z wielkiej bitwy wyszli z koronami na głowach.

Reklama

Jakub Wrąbel – 5

Reklama

Ile już razy Wrąbel ratował drużynę… Nie można oczywiście powiedzieć, że te trzy punkty Widzew zawdzięcza tylko jemu, bo wszyscy walczyli do końca, ale Wrąbel znów nie zawiódł.

Patryk Stępiński – 3+

Reklama

Chyba najsolidniejszy z obrońców. Nie popełniał większych błędów, używał prostych środków, ale skutecznych.

Reklama

Krystian Nowak – 3

Obrona Widzew zwłaszcza w pierwszej połowie nie radziła sobie dobrze. Nowak nie popełniał takich błędów, jak choćby Daniel Tanżyna, ale też trudno go pochwalić.

Daniel Tanżyna – 3+

Reklama

Sporo niedokładnych podań zwłaszcza w pierwszej połowie. Wtedy też dał się ogrywać po swojej stronie. Po przerwie było już lepiej. Oceniając obrońców Widzewa musimy też pamiętać, że jednak gola nie stracił. No i dodajemy wszystkim po pół punktu za waleczność.

Paweł Zieliński – 3+

Miał momenty gorsze – straty, niedokładne podania, ale miał i lepsze. On też dołożył swoją cegiełkę do tego zwycięstwa.

Reklama

Marek Hanousek – 3-

Szybko zarobił kartkę, która eliminuje go z gry w derbach Łodzi. Tak jak wielu kolegów w tym meczu, na początku grał źle, potem było lepiej. A łatwo nie miał, zwłaszcza, gdy na boisku nie było już Letniowskiego.

Juliusz Letniowski – 2

Reklama

To dzięki niemu Widzew wyszedł na prowadzenie, chociaż wcześniej był zupełnie niewidoczny. Po przerwie było zdecydowanie lepiej i kiedy wydawało się, że rozegra się na dobre, ten zachował się wyjątkowo nieodpowiedzialnie pracując na dwie żółte kartki. Osłabił drużynę – w Kielcach i derbach w przyszłą niedzielę. Słabo.

Dominik Kun – 2+

Bardzo niewidoczny. Czy zabrakło mu sił? Czy to spadek formy? Przed przerwą bardzo słaby w defensywie. O ofensywie nie ma sensu pisać, bo właściwie wtedy nie istniała. W doliczonym czasie gry też dał się ograć jak dziecko, ale na szczęście Korona nie zdołała tego wykorzystać.

Reklama

Karol Danielak – 3

Jeden z lepszych graczy Widzewa w ofensywnie. Bardzo pracowity. Bez błysku, ale nikt z Widzewa w Kielcach nie błyszczał.

Mattia Montini – 3

Strzelił gola, chociaż piłka po prostu się od niego odbiła. Ale Włoch pracował na boisku, walczył, próbował coś zdziałać z przodu, ale nie miał wielkiego wsparcia.

Kacper Karasek – 2+

Nie był to jego najlepszy występ, chociaż im dłużej w mecz tym było lepiej. Zaczął fatalnie, tak jak koledzy, potem kilka razy szarpnął z przodu, miał też okazję do zdobycia gola. Przed nim jeszcze dużo pracy.

Tomasz Dejewski – 3+

Wszedł za Nowaka i dał radę.

Mateusz Michalski – 3

Po wejściu na boisko zrobił swoje, trochę odciągnął grę z połowy Widzewa. Potem, ramię w ramię z kolegami, walczył o utrzymanie prowadzenia.

Bartosz Guzdek – 3

Podobnie, jak Michalski – wyciągnął grę z połowy Widzewa. Rywale nie mogli sobie z nim poradzić, bo jest niezwykle silny. Za faul na nim jeden z rywali zarobił kartkę, a powinien także inni. Sędzia jednak tego dnia był fatalny.

Patryk Mucha – nie grał zbyt długo, dlatego trudno go ocenić.

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama