Reklama
Reklama

Otwarcie stadionu ŁKS-u. Co musisz wiedzieć przed meczem?

Czas 2 min czytania
Otwarcie stadionu ŁKS-u. Co musisz wiedzieć przed meczem?

fot. ŁKS Łódź

Na ten dzień kibice ŁKS-u czekali przez miesiące, lata, dekady – dziś otwarcie nowego Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla! Zebraliśmy dla was wszystko, co trzeba wiedzieć przed tym wyjątkowym wieczorem.

ŁKS zaplanował na piątkowy wieczór szereg atrakcji. Wszystko rozpocznie się o 16:00, kiedy otwarta zostanie specjalnie przygotowana strefa kibica. Będzie w niej można m.in. zagrać na konsoli, spróbować swoich sił na miniaturowym boisku czy… zrelaksować się podczas masażu dłoni. Swoje stoiska przygotowali sponsorzy i partnerzy ŁKS-u: Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Kawa Galanta czy Biblioteka Miejska w Łodzi. Od 18:00 centrum wydarzeń będzie już nowy stadion. Zaplanowano m.in. ceremonię odznaczenia klubowych legend, przemówienie Tomasza Salskiego, występy Margaret, Zbigniewa Maciasa i zespołu The Bootels oraz pokaz świateł w rytm „Prząśniczki” Stanisława Moniuszki (zobacz dokładny program otwarcia TUTAJ).

Reklama

ŁKS zagra na otwarcie mecz bardzo ważny dla układu tabeli

Pierwszy gwizdek w spotkaniu ŁKS-Chrobry wybrzmi o 20:30. Dla piłkarzy Marcina Pogorzały to mecz z gatunku tych za sześć punktów. Chrobry będzie ich bezpośrednim rywalem w walce o awans do PKO BP Ekstraklasy i nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. W razie zwycięstwa ełkaesiacy przeskoczą głogowian w tabeli i zmniejszą dystans do ligowej czołówki. Sędzią piątkowego spotkania będzie Jarosław Przybył znany głównie ze spotkań najwyższej klasy rozgrywkowej.

Otwarcie stadionu ŁKS-u. Warto być jak najwcześniej

Klub z al. Unii apeluje do kibiców, żeby dotarli na stadion jak najwcześniej, tak, aby nie przegapić atrakcji przygotowanych z okazji otwarcia i uniknąć czekania w kolejce do wejścia. Bramy obiektu będą otwarte od godziny 17:00. Dla zmotoryzowanych kibiców dostępny będzie parking P1 (wjazd od strony al. Unii, ok. 600 miejsc parkingowych, płatny: 10 zł). Aby uniknąć stania w korkach i poszukiwania miejsca parkingowego, warto jednak dotrzeć na stadion komunikacją miejską, pociągiem, rowerem lub na piechotę.

Reklama
Dojazd na stadion ŁKS-u, grafika: ŁKS Łódź

Warto zapoznać się z nowym schematem wejść na stadion przy al. Unii tak, aby bez problemu odnaleźć to prowadzące na właściwy sektor.

Wejście na stadion ŁKS-u, fot. ŁKS Łódź

W sprzedaży są ostatnie bilety na mecz otwarcia. Kasy biletowe od strony al. Unii będą otwarte na al. Unii. Warto jednak nie czekać w niepewności na ostatnią chwilę i kupić je za pośrednictwem strony https://bilety.stadionalunii.pl.

Reklama

Otwarcie stadionu ŁKS-u. Sprawdź kurs forBET!

Kto będzie faworytem meczu otwarcia Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla. Według kursu forBET zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma ŁKS! Czy piłkarze Marcina Pogorzały zainaugurują nowy obiekt zwycięstwem?

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódźstadion imienia Władysława Króla

Dodaj komentarz

Reklama