Reklama
Reklama
Reklama

Piłkarka TME SMS zagrała 90 minut w reprezentacji

Czas < 1 min czytania
Piłkarka TME SMS zagrała 90 minut w reprezentacji

LODZ. 09.10.2021 PILKA NOZNA KOBIET. EKSTRALIGA. UKS SMS LODZ - GKS GIEGSA KATOWICE N/Z KATARZYNA KONAT, KLAUDIA MACIAZKA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Reklama

Doświadczona obrończyni wicemistrza Polski w piłce nożnej kobiet zaliczyła kolejny występ w drużynie narodowej. W meczu ze Słowacją Katarzyna Konat grała od pierwszej do ostatniej minuty.

Reklama

Wyniki do zapomnienia

Nie był to jednak udany występ biało-czerwonych. Na zakończenie rozgrywanego w Hiszpanii towarzyskiego turnieju Pinatar Cup w meczu o siódme miejsce Polki uległy Słowaczkom 0:2. Rywalek nie była w stanie powstrzymać Katarzyna Konat, która znalazła się w wyjściowej jedenastce na to spotkanie. 26-letnia obrończyni TME SMS Łódź spędziła na boisku w Murcii pełne 90 minut, ale nie uchroniła drużyny narodowej od trzeciej porażki w rozgrywkach (wcześniej 1:2 z Irlandią i 1:2 z Węgrami).

W pierwszym składzie reprezentacji Polski znalazła się również Adriana Achcińska – zawodniczka 1. FC Koeln, która w poprzednim sezonie pomogła TME SMS zdobyć wicemistrzostwo Polski.

Reklama

Liga coraz bliżej

Krajowe rozgrywki ligowe, w których łodzianki bronią srebrnych medali, wznowione zostaną w weekend 5-6 marca. Zespół Marka Chojnackiego w pierwszej w tym roku kolejce zagra na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. TME SMS zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli z 2 punktami straty do GKS Górnika Łęczna i jednym przewagi nad obrońcą tytułu – Czarnymi Antrans Sosnowiec.

Piłkarki TME SMS z występami w reprezentacji Polski

Reklama

Piłka nożna

Katarzyna KonatTME SMS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama