Reklama
Reklama

Stadion Widzewa gotowy również wewnątrz? Szczegóły w środę

Czas < 1 min czytania
Stadion Widzewa gotowy również wewnątrz? Szczegóły w środę

Stadion Widzewa zmienia się również od środka / fot. Marcin Bryja, widzew.com

Po finalizacji działań brandingowych na zewnątrz stadionu Widzewa Łódź, zakończone zostały również prace w środku obiektu. W środę klub pokaże efekt końcowy.

Reklama

Nie było łatwo

Wokół stadionu przy Al. Piłsudskiego 138 znalazły się czerwone płachty zawierające charakterystyczne dla klubu hasła, ale też odniesienia do największych sukcesów (WIĘCEJ). Dzięki temu nikt, kto mija obiekt, nie będzie miał wątpliwości, kto rozgrywa na nim swoje spotkania.

Ale włodarze Widzewa Łódź za punkt honoru postawili sobie również nadanie widzewskiego charakteru wnętrzom stadionu. Jak tłumaczy prezes Mateusz Dródż, to zadanie okazało się wyjątkowo skomplikowane i czasochłonne.

Reklama

– Nigdy żaden nasz projekt nie wymagał tylu zgód, dyskusji, tłumaczeń (nawet do policji). Tym bardziej się cieszę, że udało się to nareszcie zrobić. Ocenę pozostawiamy Kibicom – napisał we wtorek na Twitterze sternik klubu.

Reklama

Miasto gra z Widzewem

Efekty wewnętrznego brandingu Widzew zaprezentuje w środę o 11:00 podczas konferencji prasowej, w której oprócz przedstawicieli zarządu, udział weźmie również prezes firmy DiMedical – sponsora strategicznego klubu i fundatora brandingu – Karol Majewski oraz dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Łodzi Marek Kondraciuk. Zmiany przeprowadzone zostały bowiem na stadionie miejskim, więc nie mogły mieć miejsca bez zgody podlegającego magistratowi MAKiSu.

Piłka nożna

Mateusz Dróżdżstadion WidzewaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama