Reklama
Reklama
Reklama

Rafał Kujawa przedłużył umowę z ŁKS

Czas < 1 min czytania
Rafał Kujawa przedłużył umowę z ŁKS

Rafał Kujawa

Napastnik Rafał Kujawa, któremu z końcem czerwca wygasał kontrakt z ŁKS, przedłużył umowę z beniaminkiem ekstraklasy. 30-letni zawodnik w minionym sezonie rozegrał 28 spotkań, w których strzelił 10 goli.

Reklama

Obecna umowa Kujawy z ŁKS obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejny sezon. –  Dla nas przedłużenie umowy było oczywiste. Warto przypomnieć, w jakim momencie półtora roku temu Rafał trafiał do klubu, po ciężkiej kontuzji. Można powiedzieć, że równocześnie z odbudową klubu ma miejsce odbudowa formy Rafała. Teraz jednak ten etap trzeba zamknąć i otworzyć nowy, skuteczna gra w ekstraklasie – mówi cytowany przez oficjalną stronę klubu Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy ŁKS.

Napastnikiem interesowała się Stal Mielec, ale Kujawa nie chciał ruszać się z Łodzi. Wydaje się , że już nieaktualne jest pozyskanie przez łódzki klub napastnika, którym miał być Valerijs Sabala z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Tym bardziej, że reprezentant Łotwy ma ofertę z Azerbejdżanu, a w ŁKS chciał otrzymywać miesięcznie około 10 tysięcy euro.

Reklama

Kujawa w ekstraklasie rozegrał 42 spotkania – wszystkie w barwach zespołu z al. Unii, w których zdobył osiem bramek.

Fot. Cyfrasport

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama