Reprezentant Estonii podpisał umowę z Widzewem. To jego siedemnasty klub!

Reklama

Czas < 1 min czytania

Reprezentant Estonii – Henrik Ojamaa podpisał umowę z Widzewem. 28-letni zawodnik w rundzie jesiennej występował w Miedzi Legnica. Na koncie ma tytuł mistrzowski z Legią Warszawa. W żadnym klubie nie potrafi na dłużej zagrzać miejsca.

Reklama

Z Widzewem Henrik Ojamaa związał się półtoraroczną umową, z opcją przedłużenia. – Dla mnie to była bardzo łatwa decyzja. Gdy tylko dowiedziałem się, że Widzew jest mną zainteresowany nie miałem wątpliwości, że chcę do niego dołączyć. Cieszę się, że mogę być w tej drużynie i w takim klubie, z dużymi ambicjami i pięknymi tradycjami – powiedział na oficjalnej stronie klubu zawodnik.

Patrząc w CV piłkarza łatwo zauważyć, że często zmienia kluby, grał w szesnastu! Średnio zmienia pracodawcę co pół roku. Oprócz Polski grał w ojczyźnie, Szkocji, Norwegii, Niemczech, Finlandii, Chorwacji, Anglii, Holandii i Austrii.

– Gdy tylko dowiedziałem się, że Widzew jest mną zainteresowany, nie miałem wątpliwości, że chcę do niego dołączyć. Klub z Łodzi zmierza w dobrym kierunku, a ja chcę mu pomóc w realizacji celu, jakim w pierwszej kolejnych będzie awans do I ligi – mówi Ojamaa.

Reklama

Fot. Widzew Łódź

Reklama

Aktywność

Widzew Łódź

Reklama

Dodaj komentarz