Reklama
Reklama

Zaczęły się zapisy na derby Łodzi dla kibiców Widzewa

Czas < 1 min czytania
Zaczęły się zapisy na derby Łodzi dla kibiców Widzewa

Kibice Widzewa Fot. Marian Zubrzycki

Przy okazji kibice Widzewa mogą wesprzeć klubową akademię.

Reklama

Chęć obejrzenia z trybun meczu Widzewa w ŁKS-em można zgłaszać od soboty od godziny 12. Oczywiście pierwszeństwo mają karnetowicze.

Dystrybucja wejściówek będzie podzielona na dwa etapy. Pierwszy będzie skierowany dla posiadaczy karnetów, którzy do wtorku 19 października do godz. 19:10 będą mogli deklarować swoją obecność na meczu derbowym. Każdy karnetowicz deklarujący swój udział w spotkaniu podczas zapisu będzie mógł wpłacić dowolną kwotę, która w całości zostanie przeznaczona na wsparcie klubowej Akademii. Ważne jest, by koniecznie zgłosić swój udział przed upływem terminu, ponieważ przed meczem z ŁKS-em nie będzie możliwe wygenerowanie bezpłatnych biletów dla karnetowiczów, którzy przegapią termin zapisów na mecz.

Reklama

Fani Widzewa kupili 8053 wirtualne bilety

Widzew w przeszłości prowadził już podobną akcję i ta okazała się wielkim sukcesem. Akcja #DerbyDlaWidzewa to kontynuacja znanej z poprzednich derbów Łodzi zbiórki #GramyUsiebie: podczas poprzedniego meczu derbowego kibice Widzewa nie mogli zasiąść na trybunach stadionu lokalnego rywala, ale dali wyraz wsparcia dla drużyny poprzez zakup biletów na wirtualny sektor gości na obiekcie przy al. Unii 2.

Fani czerwono-biało-czerwonych wykupili 8054 wejściówek, a zysk ze sprzedaży – podwojony przez klub – wyniósł ponad 80 tys. zł. Pieniądze te w całości zostały przeznaczone na rozwój Akademii Widzewa. Udało się za nie nabyć nowoczesny sprzęt do analizy wideo, narzędzia do pracy sztabu motorycznego i fizjoterapeutów, a także pokryć koszt zakupu nowych strojów i sprzętów treningowych.

Reklama

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Reklama

Piłka nożna

derby ŁodziWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama