Reklama
Reklama
Reklama

Stal Rzeszów sprzedaje wirtualne bilety na mecz z Widzewem

Czas < 1 min czytania
Stal Rzeszów sprzedaje wirtualne bilety na mecz z Widzewem

Stadion Widzewa Łódź (fot. Bartosz Jankowski)

Rozgrywki II ligi wciąż są zawieszone i nie wiadomo kiedy zostaną wznowione. To duży kłopot dla klubów, które nie mogą w tej sytuacji liczyć na przychód z dnia meczowego. Z tego powodu na niecodzienny pomysł wpadli włodarze Stali Rzeszów, którzy postanowili uruchomić sprzedaż biletów na mecz z Widzewem, który, jak wiadomo od kilku dni, nie zostanie rozegrany.

Reklama

Wstrzymanie rozgrywek II ligi jest bardzo problematyczne dla klubów. Przychody z biletów oraz karnetów to często najpoważniejszy zastrzyk gotówki do budżetu. Szczególnie, jeśli rywalem jest tak uznana marka jak Widzew Łódź.

W ramach 24. kolejki II ligi Widzew miał się zmierzyć na wyjeździe ze Stalą Rzeszów. Nie ma wątpliwości, że na pojedynek z liderem tabeli z Łodzi na obiekt przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie przyszłoby wielu kibiców. 

Reklama

Aby zmniejszyć straty spowodowane przełożeniem spotkania, na Podkarpaciu postanowiono uruchomić sprzedaż wirtualnych biletów pamiątkowych na mecz Stal – Widzew, który pierwotnie miał się odbyć 22 marca. Cena normalnej wirtualnej wejściówki to 15 zł.

„Ten bilet to cegiełka, która nie uprawnia do wejścia na wydarzenie ani nie podlega wymianie, ale stanowi duże wsparcie dla Klubu w tym trudnym czasie oraz ma wartość symboliczną i kolekcjonerską” – czytamy na oficjalnej witrynie rzeszowskiego klubu.

Oprócz normalnych biletów, do wyboru są także droższe opcje: 25 zł kosztuje bilet + wsparcie dla Akademii, natomiast 100 zł trzeba zapłacić za bilet VIP.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama