Świetny mecz ŁKS Commercecon

Reklama
Czas < 1 min czytania

W pierwszym meczu Memoriału Grzegorza Morawskiego siatkarki ŁKS-u Commercecon w bardzo dobry stylu pokonały Legionovie.

Łodzianki cały czas nie grają w optymalnym składzie. Veronica Jones-Perry wraz z reprezentacją USA rozpoczęła udział w Pan-American Cup. Atakująca w wygranym 3:1 meczu z Meksykiem zdobyła aż 30 punktów. Na zgrupowaniu reprezentacji Brazylii ciągle przebywa srebrna medalistka igrzysk olimpijskich Roberta Ratzke. Coraz więcej gra Martyna Grajber, która w spotkaniu z Legionovią popisywała się świetnym przyjęciem. Klaudia Alagierska cały czas dochodzi do siebie po przerwie reprezentacyjnej.

Siatkarki ŁKS Commercecon kontrolowały mecz. Widać, że w ostatnim tygodniu pracowały nad przyjęciem, elementem, który w łódzkiej drużynie kulał na początku przygotowań. Z Legionovią, świetnie radziła sobie Julita Piasecka, która przebojowo atakowała ze skrzydła. Angelika Gajer mimo swojego niskiego wzrostu zdobyła kilka punktów blokiem. W ogóle brązowe medalistki TauronLigi świetnie radziły sobie pod siatką. Kamila Witkowska i Joanna Pacak były nie do przejścia. Atakująca Ivna Colombo dysponuje dokładnym, technicznym uderzeniem. Trochę gorzej jest z silnymi atakami. Brazylijka często była blokowana. Widać, że w nadchodzącym sezonie, mocnym punktem Łódzkich Wiewiór będzie zagrywka. Rywalki często nie radzą sobie z posyłanymi przez łodzianki piłkami.

Reklama

W finale Meomoriału, ŁKS Commercecon zagra ze zwycięzcą meczu Grot Budowalni – Nowy Dwór. Spotkanie już w środę o 20:30. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

Legionovia – ŁKS Commercecon 0:3 (21:25, 20:25, 16:25)

Reklama

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz