Reklama
Reklama
Reklama

TME SMS Łódź z pewnym awansem do w 1/8 finału Pucharu Polski

Czas < 1 min czytania
TME SMS Łódź z pewnym awansem do w 1/8 finału Pucharu Polski

ŁÓDŹ. 09.10.2021 PILKA NOZNA KOBIET. EKSTRALIGA. TME UKS SMS ŁÓDŹ - GKS GIEGSA KATOWICE N/Z KLAUDIA JEDLIŃSKA, PAULINA FILIPCZAK, FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Zespół Marka Chojnackiego nie miał problemu z zameldowaniem się w trzeciej rundzie rozgrywek Pucharu Polski Kobiet. Łodzianki pokonały w Rzeszowie pierwszoligową Resovię 4:0.

Reklama

Bramki dla TME SMS-u Łódź strzelały: Paulina Filipczak, Gabriela Grzybowska (do przerwy), Klaudia Jedlińska i Katarzyna Konat. Dzięki pewnemu zwycięstwu z występującą na co dzień poziom ligowy niżej Resovią drużyna Chojnackiego znalazła się w najlepszej szesnastce rozgrywek.

Co ciekawe, na tym etapie zabraknie jednej z czołowych polskich drużyn. Los w jednej parze drugiej rundy skrzyżował bowiem obecnego lidera Ekstraligi Kobiet – Górnika Łęczna z broniącymi mistrzostwo i Puchar Polski Czarnymi Sosnowiec. Ten hitowy mecz został jednak przełożony i nie odbył się zgodnie z pierwotnym harmonogramem w minioną sobotę.

Reklama

W 1/8 finału nie zagra również drużyna UKS-u SMS-u III Łódź, która po zwycięstwie w pierwszej rundzie z Pragą Warszawa, w kolejnej fazie nie sprostała drugiej drużynie Czarnych, przegrywając na wyjeździe 2:6.

Resovia Rzeszów – TME SMS Łódź 0:4 (0:2)

0:1 – Paulina Filipczak 18’

Reklama

0:2 – Gabriela Grzybowska 45’

0:3 – Klaudia Jedlińska 46’

0:4 – Katarzyna Konat 79’

Reklama

Skład TME SMS-u Łódź: Danuta Paturaj  – Yurina Enjo, Wiktoria Zieniewicz, Katarzyna Konat, Wiktoria Skrzypińska, Dominika Gąsieniec, Dominika Kopińska (70’ Alicja Sokołowska), Gabriela Grzybowska (80’ Ewelina Piórkowska), Anna Rędzia (70’ Oliwia Malesa), Paulina Filipczak (46’ Małgorzata Lichwa), Klaudia Jedlińska.

Piłka nożna

piłka nożnapiłka nożna kobietTME SMS ŁódźUKS SMS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama