Reklama
Reklama

Twitter o transferze Bartłomieja Pawłowskiego. „Witamy w domu”

Czas < 1 min czytania
Twitter o transferze Bartłomieja Pawłowskiego. „Witamy w domu”

Bartłomiej Pawłowski, Widzew/fot. Marcin Bryja

Bartłomiej Pawłowski podpisał we wtorek kontrakt z Widzewem. Jak zareagowali kibice i dziennikarze piszący o klubie?

Reklama

Pawłowski podpisał z klubem półtoraroczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. W Widzewie zagra z numerem 19 i co ciekawe, w klubowym sklepie można już kupować jego koszulki.

Dla 29-latka to powrót do Widzewa po 9 latach. Kibice bardzo liczyli na ten transfer, bo Pawłowski był przed laty ich ulubieńcem, a on sam zawsze utożsamiał się z klubem.

Reklama

Sprawdziliśmy, jak zareagowali kibice na Twitterze chwilę po ogłoszeniu tego transferu.

„Świetny transfer pod każdym względem. W Śląsku nie poszło tak jakby chciał, ale bez tego pewnie nie byłoby go w 1. Lidze. Trafiła się okazja i dobrze, że udało się ją wykorzystać. Bartek w formie to piłkarz przerastający Ekstraklasę, a co dopiero jej zaplecze” – napisał Bartłomiej Stańdo z portalu Łączy nas pasja.

Reklama

Bartosz Kukuć z Expressu Ilustrowanego: „Też się bardzo cieszę. Poważnie. Ale naprawdę nie przesadzajmy z tym że JUŻ DZIŚ WIADOMO, ŻE BĘDZIE SUPER. Ja wolę się nie napalać, bo mam dobrą pamięć. Powodzenia, Bartek!”

Reklama

Bardzo dużo jest wpisów typu: „Witamy w domu”.

Reklama

Do Pawłowskiego zwrócił się też rzecznik Widzewa Marcin Tarociński: „Pora zacząć nowy rozdział. Powodzenia Bartek” – napisał.

Wygląda więc na to, że widzewskie środowisko jest zadowolone.

Reklama

Piłka nożna

Bartłomiej PawłowskiWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama