Reklama
Reklama

Unihokejowe ostatki w sobotę w Zatoce Sportu

Czas < 1 min czytania
Unihokejowe ostatki w sobotę w Zatoce Sportu

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź / fot. Bina Bi

12 marca drużyna AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź rozegra ostatni domowy mecz w sezonie 2021/2022. Jej rywalem będzie pewny już tytułu mistrza Polski zespół UKS Bankówka Zielonka.

Reklama

Najlepszy unihokejowy klub w kraju w bieżących rozgrywkach przegrał tylko raz, dopiero po rzutach karnych. W 12 pozostałych występach był na ogół wyraźnie lepszy od konkurencji, a z AZS PŁ UMED Chochise Burger Łódź u siebie wygrał aż 19:3. W sobotę zespół z miasta włókniarzy będzie miał okazję do rewanżu, choć zaskoczyć koronowanego już mistrza kraju na pewno nie będzie łatwo.

Chcą rzucić wyzwanie mistrzowi

Łodzianie będą jednak mogli podejść do tego meczu z czystymi głowami i bez dodatkowej presji. Mimo że sezon 2021/2022 zwłaszcza w jego środkowej fazie, nie układał się po myśli Akademików, to jednak w miniony weekend AZS PŁ UMED Chocise Burger zapewnił sobie utrzymanie w unihokejowej elicie i to bez gry. Doszło do tego dzięki zwycięstwu UKS Bankówki Zielonka z Góralami Nowy Targ, którzy w konsekwencji nie zdołają już wyprzedzić w tabeli drużyny z Łodzi.

Reklama

CZYTAJ TEŻ: ŁÓDZCY UNIKOHEIŚCI ZOSTAJĄ W ELICIEI

Czy Zatoka Sportu przyniesie łodzianom szczęście?

„Cochisy” będą więc mogły skupić się już tylko na meczu z najbardziej wymagającym rywalem w Polsce, a na koniec przeciętnego sezonu na pewno zechcą udowodnić, że stać ich na więcej, niż wskazują wyniki poszczególnych meczów ligowych. Dlatego w walce o zwycięstwo w sobotę z UKS Bankówką przyda im się wsparcie kibiców.

Reklama

ŁÓDZKIE ŚRODOWISKO UNIHOKEJOWE POMAGA UKRAINIE (WIĘCEJ)

Reklama

Mecz rozegrany zostanie wyjątkowo na boisku Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej (a nie jak przez większość sezonu w Hali MOSiR Parkowa przy ul. Małachowskiego). Bilety sprzedawane będą przed rozpoczęciem spotkania w cenie 5 zł. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:00.

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź – UKS Bankówka Zielonka / sobota 12 marca 2022 r., godz. 18:00

Reklama

Inne sporty

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódźunihokej

Dodaj komentarz

Reklama