Reklama
Reklama
Reklama

Uwaga, karnetowicze Widzewa!

Czas < 1 min czytania
Uwaga, karnetowicze Widzewa!

LODZ. 24.09.2921 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA WIDZEW LODZ - SKRA CZESTOCHOWA. N/Z szaliki, kibice FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Reklama

Już tylko do końca dnia (piątek, 4 lutego) kibice posiadający dotychczas karnet na mecze Widzewa mogą go przedłużyć z zachowaniem miejsca.

Reklama

Trwa sprzedaż karnetów na wiosenne mecze Widzewa w Sercu Łodzi. Dzisiaj o północy zakończy się pierwszy etap sprzedaży. Tylko do dzisiaj swoje karnety mogą przedłużać kibice, którzy mieli je na jesienną cześć rozgrywek, jeśli chcą zachować to samo krzesełko na stadionie.

Po dwóch dniach przerwy technicznej – w poniedziałek 7 lutego – okazję do przedłużenia karnetu z możliwością zmiany miejsca otrzymają członkowie „Klubu 1910”. Z kolei od wtorku 8 lutego do środy 9 lutego włącznie, przed taką szansą staną pozostali kibice. Po kolejnych dwóch dniach przerwy technicznej przyjdzie czas na sprzedaż otwartą. Jej start nastąpi 12 lutego i potrwa do 20 lutego lub do wyprzedania wszystkich karnetów.

Reklama

Licznik na oficjalnej stronie Widzewa pokazuje, że dotychczas kibice kupili ponad 13400 karnetów. Przypominamy, że karnety odbierać można w uruchomionym w kasie nr 2 stadionu przy al. Piłsudskiego Punkcie Obsługi Kibica.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Reklama

Piłka nożna

kibiceWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama