Reklama
Reklama
Reklama

W I lidze bez zaskoczeń. Najlepsza frekwencja na Widzewie

Czas < 1 min czytania
W I lidze bez zaskoczeń. Najlepsza frekwencja na Widzewie

Kibice Widzewa Fot. Marian Zubrzycki

Kibice Widzewa znowu udowodnili, że nawet pandemia koronawirusa nie powstrzyma ich przed wspieraniem swoich ulubieńców. To właśnie na stadionie przy al. Piłsudskiego zasiadało jesienią najwięcej osób. 

Reklama

Miniona runda była dla piłkarskich kibiców niezwykle trudna. Fani z wysokości trybun mogli obejrzeć tylko kilka meczów na przełomie września i października. Od połowy października trybuny ponownie zostały zamknięte i tak już pozostało do końca zmagań w 2020 roku. 

Kibice mogli zobaczyć na obiekcie przy al. Piłsudskiego 5 meczów sezonu 2020/2021. Każdy z nich cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a stadion wypełniał się za każdym razem w ponad 90%. 

Reklama

Widzew rozegrał na swoim stadionie 5 spotkań, ale w czterech byli formalnie gospodarzami, a w jednym gościem (mecz z GKS-em Jastrzębie był rozgrywany w Łodzi na prośbę jastrzębian). Co ciekawe, najlepszą frekwencję zanotowano właśnie podczas starcia z GKS-em – 8750 kibiców.

Pod względem frekwencji na trybunach Widzew nie miał sobie równych w lidze. Średnio na trybunach przez 5 spotkań zasiadało 7375 widzów. Dla porównania, drugie miejsce zajęła Arka Gdynia ze średnią 3338 kibiców.

Frekwencja na Widzewie w rundzie jesiennej:

Reklama

Widzew Łódź – ŁKS Łódź 5600 widzów
Widzew Łódź – Stomil Olsztyn 5580 widzów
GKS Jastrzębie – Widzew Łódź 8750 widzów
Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec 8500 widzów
Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz 8447 widzów

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama