W ŁKS zawody o tytuł najgorszego piłkarza – oceny po meczu z Jastrzębiem

Fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Czas 2 min czytania

Dawid Arndt to jeden z niewielu piłkarzy ŁKS-u, do którego kibice nie powinni mieć pretensji po meczu z Jastrzębiem.

Reklama

Dawid Arndt – 5

Wrócił do bramki, po sześciu miesiącach i był najlepszym zawodnikiem ŁKS. Obronił karnego, zachowywał się pewnie na przedpolu. Ile punktów więcej miałby ŁKS, gdyby na posadzanie na ławce Malarza zdecydowano się wcześniej?

Adam Marciniak – 2

Nie da się patrzeć na bezsensowne wrzutki, które nie docierają do żadnego z piłkarzy. Raz zagroził bramce rywala dobrym strzałem z woleja. Później sprokurował karnego, którego obronił Arndt.

Carols Moros Gracia – 3

Nie stworzył rywalom żadnej groźniej sytuacji, ale też w niczym nie pomógł.

Reklama

Maciej Dąbrowski – 2

Rozegrał dobry mecz, ale przez niego ŁKS znowu traci punkty. Sprokurował drugi rzut karny, który drużyna GKS-u Jastrzębie wykorzystała.

Maciej Wolski – 3

Dawał dużo w ofensywie, dobrze współpracował z Pirulo, ale zupełnie nie radził sobie z dośrodkowaniami, które najczęściej nie docierały do żadnego z zawodników ŁKS. Nie popełnił żadnego błędu w defensywie.

Reklama

Maksymilian Rozwandowicz – 2

Nie trafił do pustej bramki, często tracił piłkę, próbował rozpaczliwych strzałów z dystansu, które nic nie dawały. Na plus kilka odbiorów piłki i wywalczenie rzutu karnego.

Antonio Dominguez – 4

Wykorzystał rzut karny i zrównał się w liczbie goli z Pirulem. Próbował podaniami uruchamiać kolegów z ofensywy, ale napastnicy nie mieli dziś ochoty zdobywać bramek. Po świetnej akcji zawiązanej przez Pirulo i Nawotkę mógł zdobyć gola na 2:0, ale trafił w bramkarza.

Michał Trąbka – 3+

Najlepszy mecz Trąbki od dawna. Brał na siebie stałe fragmenty gry, oddawał groźne strzały z dystansu, ale wszystkie obronił bramkarz. Oby to było przebudzenie środkowego pomocnika.

Tomasz Nawotka – 3+

Najczęściej faulowany piłkarz ŁKS-u. Ze wszystkich piłkarzy łódzkiej drużyny to Nawotka starał się najbardziej. Niestety na staraniach się skończyło. Dużo lepiej radzi sobie na skrzydle niż w obronie.

Pirulo – 2

Próbował strzałów z dystansu i to tyle. Raz minął pięciu obrońców, ale nie oddał strzału, oprócz tego nieprzydatny.

Ricardinho – 2

Dyrygował grą łodzian, ale sam nie za dużo do niej wniósł. Indywidualnie próbował kilka razy zdobyć bramkę, ale jego zapędy szybko kończyli obrońcy z Jastrzębia.

Mikkel Rygaard – 1

Wszedł w drugiej połowie, miał kilka kontaktów z piłką, większość to straty. Mógł podwyższyć wynik spotkania na 2:0, ale stracić piłkę, przez co Jastrzębie wyprowadziło groźną kontrę.

Adrian Klimczak, Dragolijub Srnić, Łukasz Sekulski –

grali za krótko, żeby ich oceniać

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Reklama

Dodaj komentarz