Reklama
Reklama

W środę zabieg Juliusza Letniowskiego

Czas < 1 min czytania
W środę zabieg Juliusza Letniowskiego

Juliusz Letniowski, Widzew Fot. Marcin Bryja/widzew.com

Znany jest termin operacji Juliusza Letniowskiego. Piłkarz Widzewa przejdzie ją w tym tygodniu.

Reklama

23-latek problemy ze zdrowiem (zapalenie spojenia łonowego) ma od jesieni. Zaczął przygotowania do wiosny, ale szybko musiał odpuścić treningi, bo z takim schorzeniem trudno biegać i kopać piłkę.

Okazało się, że jego kłopoty są poważniejsze. Padła diagnoza, potem jej potwierdzenie i nareszcie podjęto decyzję, że Letniowski musi przejść zabieg. Trener Janusz Niedźwiedź zdradził w poniedziałek, że piłkarz przejdzie go w środę. Operacja zostanie przeprowadzona w klinice w Trójmieście przez prof. Macieja Śmietańskiego.

Reklama

CZYTAJ TEŻ: Koniec sezonu dla młodego piłkarza Widzewa!

– Według wstępnych prognoz – chociaż wiadomo, że każdy zabieg jest inny i pozostaje kwestia danego organizmu – Julek po około 3 tygodniach powinien być gotowy do tego, by wejść w trening. Myślę, że zacznie ćwiczyć pod koniec marca. Chociaż, jak podkreślam, to tylko prognoza. Oczywiście będzie też potrzebował kilku tygodni, by dojść do optymalnej formy – mówi trener Widzewa.

Reklama

Co ważne, to oznacza, że jeszcze w obecnych rozgrywek Letniowski może pomóc drużynie. – Jak wszystko ułoży się dobrze, to zobaczymy go w tym sezonie na pewno – podkreśla Niedźwiedź.

Reklama

Piłka nożna

Juliusz LetniowskiWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama