Reklama
Reklama

Widzew Łódź poznał dokładny termin drugiego meczu ligowego

Czas < 1 min czytania
Widzew Łódź poznał dokładny termin drugiego meczu ligowego

LODZ. 22.05.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIALA N/Z BARTLOMIEJ PAWLOWSKI, BRAMKA, GOL, RADOSC, DOMINIK KUN FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Łodzianie w 2. serii spotkań PKO Ekstraklasy zmierzą się w Białymstoku z miejscową Jagiellonią. Mecz ten, drugi z rzędu wyjazdowy Widzewa, zaplanowano na sobotę 23 lipca.

Niespełna tydzień po ligowej inauguracji (SZCZEGÓŁY) z Pogonią Szczecin (niedziela 17 lipca o 17:30) Widzew Łódź o ligowe punkty powalczy z Jagiellonią Białystok. Mecz w stolicy Podlasia rozegrany zostanie w sobotę 23 lipca, a pierwszy gwizdek przewidziano na godzinę 20:00.

Reklama

Widzew wciąż bez nowego napastnika. Czy to będzie czas Bartosza Guzdka? (WIĘCEJ)

2. kolejkę PKO Ekstraklasy sezonu 2022/2023 rozpocznie starcie Warty Poznań z Wisłą Płock w piątek 22 czerwca o 18:00. 2,5 godziny później zmierzą się Legia Warszawa z Zagłębiem Lubin. W sobotę przed Widzewem zagrają Cracovia z Koroną Kielce (15:00) i Miedź Legnica z Lechem Poznań (17:30). W niedzielę kibice obejrzeć będą mogli mecze Piasta Gliwice z Rakowem Częstochowa (15:00), Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin (17:30) i Lechii Gdańsk z Górnikiem Zabrze (20:00. Kolejkę zakończy spotkanie Stali Mielec z Radomiakiem w poniedziałek o 19:00.

Reklama

Pierwszy domowy mecz Widzew rozegrać powinien w 3. serii spotkań przewidzianej na ostatni weekend lipca. Wówczas rywalem łodzian będzie Lechia Gdańsk.

CZYTAJ TEŻ: WYMIANA MURAWY NA STADIONIE WIDZEWA. KIEDY EKSTRAKLASA ZAWITA NA PIŁUSDSKIEGO 138?

Reklama
Reklama

Piłka nożna

PKO EkstraklasaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama