Reklama
Reklama

Widzew. Nagła zmiana planów. Prezes zastąpi trenera

Czas < 1 min czytania
Widzew. Nagła zmiana planów. Prezes zastąpi trenera

Mateusz Dróżdż, prezes Widzewa Łódź (fot. Marian Zubrzycki)

Co tydzień w poniedziałkowej porannej audycji w Widzew FM kibice gościem Marcina Tarocińskiego jest Janusz Niedźwiedź. 21 marca będzie jednak inaczej, a w porannym programie udział, zamiast trenera, weźmie prezes klubu – Mateusz Dróżdż.

Reklama

Poranna audycja w Widzew FM z udziałem Mateusza Dróżdża

Prezes Widzewa Mateusz Dróżdż, a nie trener Janusz Niedźwiedź, będzie gościem Marcina Tarocińskiego w porannej audycji w Widzew FM w poniedziałek 21 marca. O takiej zmianie poinformował na Twitterze rzecznik Widzewa dzień po przegranym meczu z Odrą Opole.

„Decyzją Zarządu poniedziałkowy program na antenie WidzewFM odbędzie się z udziałem prezesa Mateusza Dróżdża. Ze względu na wcześniejsze zobowiązania prezesa audycja rozpocznie się o 11.30.” – napisał Tarociński.

Reklama

Skąd ta zmiana? Kibice snują domysły

Jaki jest powód takiej nagłej zmiany? Tak naprawdę ciężko się domyślić, ale kibice mają swoje przypuszczenia. Mimo kiepskiej postawy zespołu na wiosnę mało prawdopodobne, by prezes chciał zakomunikować w taki sposób kibicom, że Janusz Niedźwiedź został zwolniony.

Możliwe więc, że prezes chce poniekąd ściągnąć presję z trenera i zespołu, przejmując na siebie ogień pytań kibiców. Niewykluczone, że prezes Dróżdż chce także przekazać fanom czerwono-biało-czerwonych jakieś niepublikowane dotąd wiadomości.

Reklama

Poniedziałkowa audycja rozpocznie się o godzinie 11:30. Przekazane podczas niej ważne informacje znajdziecie tradycyjnie na Łódzkim Sporcie, jeszcze w trakcie trwania programu.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama