Reklama
Reklama

Wielka Sobota bez poświęcenia – oceny piłkarzy ŁKS-u

Czas 2 min czytania
Wielka Sobota bez poświęcenia – oceny piłkarzy ŁKS-u

LODZ. 19.02.2022 PILKA NOZNA. SPARING. LKS LODZ - POGON GRODZISK MAZOWIECKI N/Z BARTOSZ SZELIGA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Najlepszym, ofensywnym piłkarzem ŁKS-u był Bartosz Szeliga, to wiele świadczy o drużynie.

Reklama

Marek Kozioł – 4+

Kolejny raz wszedł na wyższy poziom i ratował ŁKS przed stratą bramki. Szczególnie efektowna była interwencja w pierwszej połowie, po dośrodkowaniu byłego ełkaesiaka Patryka Bryły.

Bartosz Szeliga – 4+

Najlepszy zawodnik ŁKS-u. Nie dość, że bardzo dobrze spisywał się w defensywie, to próbował groźnych strzałów z dystansu. Niestety, żaden nie znalazł drogi do bramki. Jeden z najlepszych meczów bocznego obrońcy w ŁKS-ie.

Reklama

Oskar Koprowski – 4

Nie można mu nic zarzucić. Pewny punkt defensywy łódzkiego zespołu, który coraz śmielej poczyna sobie w rozegraniu i bierze odpowiedzialność za słabo grających pomocników.

Maciej Dąbrowski – 4+

Gdzie byłby ŁKS bez Dąbrowskiego? Prawdopodobnie na miejscu Zagłębia Sosnowiec. Ostoja defensywy i najpewniejszy punkt łódzkiego zespołu.

Reklama

Mateusz Bąkowicz – 3+

Było lepiej niż w ostatnich meczach, chociaż paradoksalnie z Sandecją zaliczył asystę. Zagrał solidnie, ale z przodu czegoś brakowało. Ma czas na naukę i może być tylko lepiej.

Reklama

Maksymilian Rozwandowicz – 3+

Bezbarwnie, ale bez większych błędów. Po powrocie do pierwszego składu gra nieźle.

Antonio Dominguez – 1

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…

Michał Trąbka – 2+

Po tym jak „wszedł” mu strzał z dystansu w meczu z Podbeskidziem, wydaje się, że będzie próbował powtórzyć ten wyczyn do końca sezonu. Znikał na długie fragmenty gry, chociaż miewał przebłyski.

Reklama

Pirulo – 2

W doliczonym czasie gry, miał na nodze piłkę meczową. Zmarnował ją, podobnie jak kilka prób na przestrzeni całego spotkania.

Kelechukwu – 2

Na początku był chaos… Później też był chaos i na końcu był chaos. Oddał groźny strzał w pierwszej połowie, widać, że ma umiejętności i musi ogrywać się na szczeblu centralnym, ale dla drużyny walczącej o awans to za mało.

Ricardinho – 2

Jak go tu bronić? Po meczu z Sandecją chwaliliśmy Brazylijczyka, że chociaż nie dochodził do sytuacji strzeleckich, to dawał z siebie dużo w pomocy i w defensywie. Z Zagłębiem, najlepiej zarabiający w pierwszej lidze piłkarz nie pokazał nic ciekawego.

Reklama

Adam Marciniak – 3

Dostał więcej minut niż z Sandecją, a zagrał gorzej. Chociaż próbował podłączać się do akcji ofensywnych to podejmował złe decyzje.

Maciej Wolski – 4

Jego faul i odbiór prawdopodobnie uratowały ŁKS-owi punkt.

Stipe Jurić, Jan Kuźma, Mateusz Kowalczyk – grali za krótko

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Reklama