Reklama
Reklama

Wirtualne bilety na mecz Widzewa z Legią

Czas < 1 min czytania
Wirtualne bilety na mecz Widzewa z Legią

Fot. widzew.com

W niedzielę futsaliści Widzewa kończą sezon meczem z Legią. Sekcja zaprasza kibiców na ten mecz. Wirtualnie.

Reklama

Legia to najmocniejsza drużyna 1 ligi, grupy północnej. Ale Widzew też sobie dobrze radził i rozgrywki zakończy na piątym miejscu. Mecz z warszawianami zakończy u siebie sezon. „To doskonała szansa, by wspomóc swój ukochany klub – zapełnijmy razem halę przy ul. Małachowskiego!” – zachęca klub. I proponuje fanom zakup cegiełek na to spotkanie, by wirtualnie zapełnić trybuny w hali.   

Wzorem pierwszego Widzewa, który przeprowadził taką akcję przed derbami Łodzi, Widzew futsal sprzedaje wirtualne bilety. Kosztują 10 zł. – Oczywiście każda wyższa kwota jest mile widziana – mówi Przemysław Olczak, koordynator futsalowej sekcji.

Reklama

Wpłat dokonywać można dokonywać tutaj.

Cały dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony na rozwój oraz realizację celów sportowych i organizacyjnych sekcji. – Na takie mecze, jak z Legią, czeka się w zasadzie przez cały sezon. Tym bardziej jest nam przykro, że nasi kibice nie będą mogli nas wspierać w hali. Gramy ze zwycięzcą naszej ligi, ale to wcale nie oznacza, że stoimy na straconej pozycji. Liczymy, że kibice będą nas wspierać przed swoimi urządzeniami mobilnymi, a także pomogą poprzez zakup wirtualnego miejsca w hali. Jak widać po naszych meczach w rundzie rewanżowej, sekcja rozwija się w dobrym tempie, a w najbliższych sezonach naszym celem będzie awans do Futsal Ekstraklasy. Pamiętajcie – Razem Tworzymy Siłę! – dodaje Olczak.

Niedzielny mecz rozpocznie się o godzinie 16.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama