Reklama
Reklama
Reklama

Wymuszone zmiany w kadrze ŁKS-u Commercecon. Kontuzjowaną Krystynę Strasz zastąpi Wiktoria Lach

Czas < 1 min czytania
Wymuszone zmiany w kadrze ŁKS-u Commercecon. Kontuzjowaną Krystynę Strasz zastąpi Wiktoria Lach

LODZ. 30.11.2020 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - ENEA PTPS PILA N/Z LKS FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Trenerzy Michal Mašek i Bartłomiej Bartodziejski uzupełniają kadrę swojego zespołu. Siatkarski klub z al. Unii poinformował dziś oficjalnie, że przez dwa najbliższe miesiące miejsce wyłączonej z gry Krystyny Strasz będzie zajmować 19-letnia Wiktoria Lach.

Reklama

Mierząca 170 centymetrów zawodniczka trenowała do tej pory w drużynach młodzieżowych prowadzonych przez stowarzyszenie ŁKS Siatkówka Żeńska. Lach od tygodnia bierze udział w zajęciach zespołu seniorskiego i będzie do dyspozycji trenera Maška w niedzielnym meczu z Jokerem Świecie.

Młoda libero nie jest pierwszą juniorką, która zasila w tym sezonie kadrę ŁKS-u Commercecon. W rozgrywkach TAURON Ligi bierze udział także 18-letnia przyjmująca Oliwia Laszczyk, która pojawiała się na parkiecie w meczach z Grot Budowlanymi i Eneą PTPS-em Piła. Do rozgrywek zgłoszona została również dwa lata młodsza środkowa, Natalia Dróżdż.

Reklama

Przypomnijmy, że Krystyna Strasz nie może w najbliższych meczach pomóc swoim koleżankom z uwagi na uraz kości jarzmowej. Urodzona w Sosnowcu zawodniczka nabawiła się go podczas jednego z treningów, w trakcie którego uderzyła głową w kolano jednej ze swoich klubowych koleżanek. Strasz musiała poddać się zabiegowi, po którym będzie wyłączona z gry przez kilka tygodni.

Fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama