Reklama
Reklama

Wysoka wygrana rezerw Widzewa

Czas < 1 min czytania
Wysoka wygrana rezerw Widzewa

Drugi zespół Widzewa/fot. Marcin Bryja, widzew.com

Nie brakowało emocji w meczu drugiej drużyny Widzewa ze Skalnikiem Sulejów.

Reklama

Łódzka drużyna jest beniaminkiem czwartej ligi. Sezon zaczęła źle, bo od remisu i porażki. W meczu nr 3 mierzyła się z liderem, który swoje mecze wygrał. Na boisku przy ul. Małachowskiego od początku bardzo dużą przewagę mieli jednak widzewiacy. Z przodu szaleli Mateusz Malec i Daniel Villanueva. To właśnie oni zdobyli po goli w pierwszych 30 minutach gry.

Przed przerwą kolejną bramkę dołożył jeszcze kapitan Kamil Tlaga, który w pięknym stylu ograł obrońcę i pokonał bramkarza Skalnika.

Reklama

Bramkarz Skalnika gra w rugby

Drugą połowę łodzianie zaczęli fatalnie, bo od czerwonej kartki Damiana Skrzeczkowskiego. Goście poczuli, że mogą jeszcze w Łodzi powalczyć, ale niedługo sami stracili zawodnika, który faulował szarżującego Mateusza Gołdę.

Obie drużyny grały po dziesięciu, ale niedługo potem z boiska wyleciał też bramkarz Skalnika, który złapał piłkę w ręce daleko przed polem karnym. Zmyliła go linia pozostawiona na murawie po meczu rugbistów.

Za chwilę gola rzutu wolnego zdobył Daniel Mąka, a tuż przed końcem dołożył jeszcze jednego po strzale z bliska.

Reklama

Widzew II – Skalnik Sulejów 5:0 (3:0)

Bramki: Malec 15., Villanueva 29., Tlaga 37., Mąka 72., 90.+3.

Widzew: Ludwikowski – Lenart, Glicner (75. Dębiński), Owczarek (81. Pokorski) – Tlaga, Chwałowski, Zawadzki (53. Gołda), Telestak – Malec (70. Mąka), Villanueva (61. Brochocki), Skrzeczkowski.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama