Reklama
Reklama
Reklama

Zamiast boiska… Park na Zdrowiu. Nietypowy trening piłkarzy ŁKS-u

Czas < 1 min czytania
Zamiast boiska… Park na Zdrowiu. Nietypowy trening piłkarzy ŁKS-u

fot. ŁKS Łódź

W nietypowy sposób trenowali we wtorek piłkarze ŁKS-u. Ełkaesiaków zamiast zwykłych zajęć na boisku czekał… trening kondycyjny w Parku na Zdrowiu.

Biało-czerwono-biali mają sporo czasu na spokojny trening i szukanie niestandardowych sposobów na szlifowanie formy. Ze względu na przerwę reprezentacyjną najbliższy mecz rozegrają bowiem dopiero za półtora tygodnia: w piątek 30 września na al. Unii przyjedzie Zagłębie Sosnowiec. Wykorzystując nieco luźniejszy grafik, trenerzy ŁKS-u zaproponowali swoim podopiecznym nietypowy, regeneracyjny trening: zamiast trenować na jednym z boisk wybrali się do Parku na Zdrowiu. Wśród parkowych alejek biało-czerwono-biali biegali oraz rywalizowali w szybkościowych konkurencjach w podziale na dwa zespoły, które były okazją do integracji zespołu.

Reklama
fot. ŁKS Łódź

W jednej z konkurencji do piłkarzy Kazimierza Moskala dołączyli zawodnicy Akademii ŁKS oraz… łodzianie, którzy akurat wybrali się do parku na wtorkową przebieżkę lub spacer. Jak widać na zdjęciach opublikowanych przez ŁKS na Twitterze, pomimo niezbyt sprzyjającej pogody na nietypowym treningu nie zabrakło szerokich uśmiechów.

Klub dla wszystkich łodzian

-Nie boimy się wychodzić z naszymi zawodnikami do ludzi. To jest Łódzki Klub Sportowy: klub dla wszystkich kibiców, dla wszystkich łodzian. Ta bliskość z mieszkańcami Łodzi jest dla nas bardzo ważna i myślę, że daje frajdę obu stronom – skomentował przed kamerami ŁKS TV asystent Kazimierza Moskala, Paweł Drechsler.

Reklama

Reklama

Piłka nożna

Dodaj komentarz

Reklama