Zawodniczka ŁKS Commerceon wyróżniona. Wiewióry zachęcają : „Adoptuj odpowiedzialnie”

Reklama


Czas 2 min czytania

Siatkarka ŁKS Commercecon Veronica Jones-Perry została wybrana do najlepszej szóstki trzeciej kolejki TauronLigi portalu Kobieca Strona Siatkówki. Łódzkie Wiewióry chcą pomóc zwierzętom.

ŁKS Commercecon przegrał z Developresem Bella Dolina Rzeszów 2:3. ale portal Kobieca Strona Siatkówki wyróżnił amerykańską przyjmującą Veronice Jones-Perry. Była zawodniczka Budowalnych zdobyła 31 punktów, w tym asa serwisowego i punkt blokiem, co daje jej najlepszy wynik w lidze, miała 47 proc. skuteczności w ataku..

W najlepszej szóstce znalazła się też była zawodniczka ŁKS-u Monika Gałkowska (wcześniej Bociek). Atakująca MKS-u Kalisz została MVP spotkania z Volleyem Wrocław. Gałkowska skończyła 17 na 30 ataków.

Reklama

Siatkarki ŁKS Commercecon zachęcają: „Adoptuj odpowiedzialnie”

Siatkarki ŁKS Commercecon od lat wspierają schronisko dla zwierząt na Marmurowej. Po każdym meczu najlepsza zawodniczka łódzkiej drużyny jest zobowiązana zawieźć do niego worek karmy. Na oficjalnej prezentacji drużyny, brązowe medalistki TauronLigi prowadziły zbiórkę tekstyliów, którymi wyłożone będą klatki przebywających w schronisku zwierząt. Teraz ŁKS Commercecon włączył się w akcję budżetu obywatelskiego: „Adoptuj odpowiedzialnie” i zachęca do głosowania na projekt L173 – Zwierzęta w Łodzi są ważne. Jak czytamy w jego opisie:

173 to wniosek wspierający zwierzęta przebywające w Schronisku dla Zwierząt w Łodzi, zwierzęta właścicielskie, zwierzęta które ratuje i którym pomaga Animal Patrol Straży Miejskiej w Łodzi, to również zwierzęta które na co dzień pracują dla mieszkańców Łodzi – Sekcja Konna Straży Miejskiej w Łodzi.
Wniosek L173 to 500.000 złotych dla zwierząt w Łodzi. To doposażenie Schroniska dla Zwierząt w Łodzi (nowe boksy, wyposażenie gabinetu weterynaryjnego, zakup preparatów przeciwko pchłom i kleszczom, behawiorysta dla zwierząt), to wyposażenie i dodatkowe patrole dla Animal Patrolu, to doposażenie Sekcji Konnej Straży Miejskiej w Łodzi.
L173 to także bezpłatne kastracje/sterylizacje i chipowanie zwierząt właścicielskich, czyli podstawa zapobiegania bezdomności zwierząt.
We wszystkich poprzednich edycjach Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy Łodzi pokazywali, że ZWIERZĘTA w Łodzi są WAŻNE!

Zwierzęta wygrywały zawsze, zdobywając najwięcej głosów spośród wszystkich wniosków. Wierzymy i liczymy, ze w tym roku nie będzie inaczej, bo wiemy że i dla Was ZWIERZĘTA w Łodzi są WAŻNE!

Głosowanie na wnioski w Budżecie Obywatelskim trwa od 1 października do 29 października 2021 roku.
Polecamy głosowanie drogą elektroniczną: budzetobywatelski.uml.lodz.pl/glosowanie/

Reklama

fot: ŁKS Commercecon

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz