Reklama
Reklama
Reklama

Zbigniew Boniek chce obejrzeć mecz Widzewa spod zegara

Czas < 1 min czytania
Zbigniew Boniek chce obejrzeć mecz Widzewa spod zegara

Zbigniew Boniek (fot. Maja Mańkowska-Olczyk widzew.com)

– Widzę Widzew w pucharach europejskich – mówi Zbigniew Boniek. I zdradził, że chce obejrzeć mecz Widzewa na legendarnej trybunie pod zegarem.

Reklama

Najlepszy piłkarz w historii Widzewa i do niedawna prezes PZPN-u był gościem Romana Kołtonia w jego programie w internecie. Oczywiście panowie rozmawiali głównie o wyborze nowego selekcjonera reprezentacji Polski, którym został Czesław Michniewicz. Ale kibice na czacie pytali Bońka także o Widzew.

– Obserwuję wszystkie mecze Widzewa – zdradził legendarny piłkarz. – Jak będziemy w ekstraklasie – a nie wyobrażam sobie, by było inaczej – to chciałbym raz obejrzeć mecz spod zegara. Nigdy nie było okazji. Lubiłem strzelać gole na tę stronę, tym bardziej że było z górki. W drugą stronę było ciężej – powiedział.

Reklama

Boniek dodał, że codziennie czyta o Widzewie. – Lubię poświęcić na to kilka minut dziennie: z kim grał sparing, kogo wziął – teraz Pawłowskiego. Życzę trenerowi Niedźwiedziowi i Widzewowi udanego sezonu. Ja to widzę Widzew w pucharach. Starzeję się, ale wciąż mam taką wizję.

– Do tego jeszcze droga daleka – zauważył Kołtoń.

– Spokojnie. Za rok jesteśmy w ekstraklasie i można wywalczyć puchary – odpowiedział Boniek.

Reklama

Reklama

Piłka nożna

Widzew ŁódźZbigniew Boniek

Dodaj komentarz

Reklama