Reklama
Reklama

Zmiany w sztabie trenerskim GKS-u Bełchatów

Czas < 1 min czytania
Zmiany w sztabie trenerskim GKS-u Bełchatów

Marcin Węglewski, trener GKS Bełchatów Fot. gksbelchatow.com

Cztery kolejki przed końcem rozgrywek mający znikome szanse na utrzymanie w Fortuna 1. Lidze GKS Bełchatów zdecydował się na zmiany w sztabie trenerskim.

Reklama

W tym roku drużyna GKS Bełchatów zdobyła w lidze tylko sześć punktów i jest zdecydowanie najgorsza wśród pierwszoligowców. Do końca sezonu pozostały cztery kolejki, a do przedostatniego miejsca bełchatowianie tracą trzy punkty. W klubie nie zrezygnowali jednak z walki o utrzymanie, choć pomysł na uratowanie się wybrano dziwny.

Jak dowiedział się „Łódzki sport” szefowie GKS postanowili zmienić… asystenta trenera. Tak, to prawda, nie trenera, ale jego pomocnika. Ma to podobno pomóc w przełamaniu się przed meczem z Radomiakiem Radom. Patryk Rachwał, legenda bełchatowskiego klubu, nie pomaga już Marcinowi Węglewskiemu. Jak mówi nasz informator, to na wniosek pierwszego trenera został odsunięty od pierwszoligowego zespołu. Ma to pomóc w przełamaniu fatalnej passy. Nie wiadomo, czy Rachwał zostanie w GKS-ie, czy odejdzie po zakończeniu kontraktu.

Reklama

GKS w tym sezonie zmierzy się jeszcze z Radomiakiem (w piątek u siebie o godzinie 17:40), na wyjeździe z Chrobrym Głogów, u siebie z GKS 1962 Jastrzębie i wreszcie w Niepołomicach z Puszczą.

Piłka nożna

GKS Bełchatów

Dodaj komentarz

Reklama