Reklama
Reklama
Reklama

Czy Widzew zagości w TVP Sport? Ostatnie godziny głosowania!

Czas < 1 min czytania
Czy Widzew zagości w TVP Sport? Ostatnie godziny głosowania!

Kibice Widzewa Fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Mecz Widzew Łódź – Atletico Madryt z sezonu 1996/1997 to jedna z trzech propozycji przygotowanych przez kierownictwo TVP Sport. Głosowanie na wydarzenie, które zostanie pokazane w środowe popołudnie niebawem się zakończy!

Reklama

Kilkanaście dni temu fanom Widzewa nie udało się zwyciężyć w twitterowym głosowaniu i wywalczyć retransmisji meczu Broendby – Widzew. 

Teraz jednak jest bardzo blisko tego, by spotkanie Widzewa zostało pokazane szerszej publiczności. Mowa jednak o starciu łódzkiej ekipy z Atletico Madryt. 

Reklama

Ten mecz rywalizuje z dwoma innymi wydarzeniami: biegiem Justyny Kowalczyk podczas MŚ w Libercu oraz potyczką polskich siatkarzy z Brazylią. Zaznaczmy, że tym razem zwycięskie wydarzenie zostanie pokazane tylko na  stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej, a nie w telewizji.

To jednak nie demotywuje fanów czerwono-biało-czerwonych. W chwili obecnej mecz Widzew – Atletico zajmuje w głosowaniu pierwsze miejsce, wyprzedzając nieznacznie złoty bieg Justyny Kowalczyk w Libercu. 

Ankieta zakończy się 8 kwietnia o godzinie 11:00, a więc jest jeszcze chwila, by oddać swój głos na mecz Widzewa. Można to uczynić wybierając reakcję „Super” pod postem, który zamieszczamy poniżej.

Reklama
https://www.facebook.com/tvpsport/photos/a.10150132759154903/10158758472964903/?type=3&theater

fot. Marian Zubrzycki

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama