Reklama
Reklama
Reklama

DK Partner z Akademią Widzewa

Czas < 1 min czytania
DK Partner z Akademią Widzewa

DK Partner/widzew.com

Reklama

Firma DK Partner, specjalizująca się w poszukiwaniu pracy stałej i tymczasowej dla pracowników, została Przyjacielem Akademii Widzewa – poinformował klub.

Reklama

DK Partner to firma od dłuższego czasu obecna w widzewskim środowisku. Jest sponsorem oficjalnym sekcji futsalu Widzewa Łódź, a w czerwcu br. wsparła łódzki klub w organizacji obchodów 40-lecia pierwszego mistrzostwa Polski wywalczonego w 1981 r. Wtedy to na mecz zaproszono piłkarzy, trenerów i pracowników Widzewa z tamtych lat, obrandowano trybunę D oraz odsłonięto pamiątkową tablicę.

Teraz DK Partner wspierać będzie również szkolenie młodych zawodników czerwono-biało-czerwonych jako Przyjaciel Akademii Widzewa. – To dla nas bardzo ważne, że zrealizowany w czerwcu projekt obchodów 40-lecia pierwszego mistrzostwa Polski stał się podstawą do rozszerzenia naszych biznesowych relacji z firmą DK Partner. Mam nadzieję, że już w rundzie wiosennej razem z nowym partnerem będziemy wspólnie cieszyć się z kolejnych sukcesów młodych zawodników Akademii – mówił Michał Rydz, wiceprezes Widzewa.

Reklama

Sport bardzo ważny – teraz Widzew

– Krzewienie idei sportu dla firmy DK Partner jest od zawsze jednym z najważniejszych filarów działalności. Od czterech lat wspieramy beneficjentów wydarzenia Poland Business Run, od dwóch również II-ligowy zespół Stali Rzeszów oraz futsalową sekcję Widzewa Łódź. Wzmocnienie inicjatywy przyczyniającej się do rozwoju szkolenia grup młodzieżowych dla firmy DK Partner jest niewątpliwie ogromnym zaszczytem. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Akademią Widzewa pozwoli najmłodszym na zdobycie cennych umiejętności pozwalających na rozwinięcie skrzydeł w późniejszym etapie kariery – dodała Agata Gensieniec, dyrektor finansowa DK Partner.

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama