Reklama
Reklama
Reklama

Kolejny sponsor zostaje z ŁKS-em

Czas < 1 min czytania
Kolejny sponsor zostaje z ŁKS-em

fot. ŁKS Łódź

ŁKS ogłosił przedłużenie umowy z firmą R-GOL.com. To oznacza, że przez kolejne dwa sezony „Rycerze Wiosny” będą występować w strojach Adidasa.

Reklama

R-GOL.com to polska firma dostarczająca sprzęt piłkarski i autoryzowany dystrybutor marki Adidas. Została założona 21 lat temu i w początkowym okresie działalności była niewielkim rodzinnym przedsiębiorstwem. Dziś prowadzi jeden z największych piłkarskich sklepów internetowych w Polsce i sieć salonów stacjonarnych (m.in. Warszawa, Gdańsk, Toruń, Bratysława). Z klubem z al. Unii podpisała kontrakt dwa lata temu. Od tego czasu R-GOL.com zaopatruje w sprzęt piłkarski zarówno pierwszą drużynę biało-czerwono-białych, jak i wszystkie zespoły Akademii ŁKS. Na mocy podpisanej dzisiaj umowy R-GOL.com pozostanie partnerem technicznym ŁKS-u do czerwca 2023 roku.

Tworzymy z ŁKS-em jedną rodzinę

– Bardzo cieszymy się, że nasza współpraca będzie kontynuowana. Cenimy sobie długoterminowe kooperacje, które pozwalają jeszcze lepiej poznać wspólne potrzeby i skutecznie na nie odpowiedzieć. Niesamowitym i pięknym jest poczucie, że tworzymy z ŁKS-em jedną rodzinę. Wierzymy, że podobnie do dynamiki postępu prac na budowie nowego stadionu, nasza współpraca rozwinie się jeszcze mocniej, niosąc wiele korzyści zarówno dla klubu jak i jego kibiców – powiedział po podpisaniu umowy Marcin Radziwon, założyciel i prezes R-GOL.com.

Reklama

R-GOL.com na nowym stadionie

Prezes ŁKS-u, Tomasz Salski liczy na to, że zakończenie budowy Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla i oddanie do użytku nowego klubowego sklepu otworzy kolejny rozdział we współpracy ŁKS-u i firmy R-GOL.com. –Nie ukrywam, że mamy pomysł na to, żeby po otwarciu stadionu tę współpracę jeszcze zacieśnić. Wydaje mi się, że asortyment, który pojawi się w sklepie będzie bardzo szeroki i przede wszystkim z korzyścią nie tylko dla kibiców, ale i wszystkich grających w piłkę nożną – powiedział.

Przypomnijmy, że na przełomie września i października ŁKS przedłużył umowę ze swoim sponsorem głównym, firmą bukmacherską forBET.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama