Reklama
Reklama
Reklama

Derby Łodzi pod koniec października

Czas 2 min czytania
Derby Łodzi pod koniec października

Derby Łodzi Fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Znamy terminarz Fortuna 1 Ligi. Kiedy i z kim grają ŁKS i Widzew?

Reklama

Kolejka 1 – 31 lipca-1 sierpnia
GKS Tychy – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 2 – 7-8 sierpnia

Reklama

ŁKS Łódź – Skra Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź

Kolejka 3 – 14-15 sierpnia
Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – Chrobry Głogów

Kolejka 4 – 18 sierpnia
ŁKS Łódź – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Arka Gdynia – Widzew Łódź

Reklama

Kolejka 5 – 21-22 sierpnia
Widzew Łódź – Stomil Olsztyn
Korona Kielce – ŁKS Łódź

Kolejka 6 – 28-29 sierpnia
Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – Górnik Polkowice

Kolejka 7 – 4-5 września
Odra Opole – Widzew Łódź
ŁKS Łódź – Resovia

Reklama

Kolejka 8 – 11-12 września
Miedź Legnica – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – GKS Katowice

Kolejka 9 – 18-19 września
GKS Tychy – Widzew Łódź
ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 10 – 25-26 września
Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – Skra Częstochowa

Reklama

Kolejka 11 – 2-3 października
Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź
ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 12 – 9-10 października
Chrobry Głogów – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 13 – 16-17 października
Korona Kielce – Widzew Łódź
ŁKS Łódź – Arka Gdynia

Reklama

Kolejka 14 – 23-24 października

Widzew Łódź – ŁKS Łódź

Kolejka 15 – 30-31 października
ŁKS Łódź – Górnik Polkowice
Resovia – Widzew Łódź

Reklama

Kolejka 16 – 6-7 listopada
Widzew Łódź – Miedź Legnica
Odra Opole – ŁKS Łódź

Kolejka 17 – 13-14 listopada
ŁKS Łódź – GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Widzew Łódź

Kolejka 18 – 20-21 listopada
Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź
ŁKS Łódź – GKS Tychy

Kolejka 19 – 27-28 listopada
Skra Częstochowa – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 20 – 4-5 grudnia
Chrobry Głogów – Widzew Łódź
ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice

Kolejka 21 – 26-27 lutego
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – Arka Gdynia

Kolejka 22 – 5-6 marca
Stomil Olsztyn – Widzew Łódź
ŁKS Łódź – Korona Kielce

Kolejka 23 – 12-13 marca
ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn
Górnik Polkowice – Widzew Łódź

Kolejka 24 – 19-20 marca
Widzew Łódź – Odra Opole
Resovia – ŁKS Łódź

Kolejka 25 – 26-27 marca
ŁKS Łódź – Miedź Legnica
GKS Katowice – Widzew Łódź

Kolejka 26 – 2-3 kwietnia
Widzew Łódź – GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź

Kolejka 27 – 9-10 kwietnia
ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz
Skra Częstochowa – Widzew Łódź

Kolejka 28 – 16 kwietnia
Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź

Kolejka 29 – 23-24 kwietnia
ŁKS Łódź – Chrobry Głogów
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Widzew Łódź

Kolejka 30 – 27 kwietnia
Widzew Łódź – Korona Kielce
Arka Gdynia – ŁKS Łódź

Kolejka 31 – 30 kwietnia-1 maja
ŁKS Łódź – Widzew Łódź

Kolejka 32 – 7-8 maja
Górnik Polkowice – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – Resovia

Kolejka 33 – 14-15 maja
Miedź Legnica – Widzew Łódź
ŁKS Łódź – Odra Opole

Kolejka 34 – 21-22 maja
GKS Katowice – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała



Źródło PZPN



Piłka nożna

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama