Reklama
Reklama

Widzew nie taki pewny, ale jednak faworyt

Czas 2 min czytania
Widzew nie taki pewny, ale jednak faworyt

LODZ. 03.04.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - GKS TYCHY N/Z ERNEST TERPILOWSKI, GOL, BRAMKA, RADOSC FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Piłkarze Widzewa Łódź w środę wieczorem zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Katowice. W tabeli obie drużyny dzieli przepaść, ale drużyna Janusza Niedźwiedzia musi tę różnicę potwierdzić jeszcze na boisku.

Reklama

Trudna początek roku i odmienne nastroje Widzewa i GKS-u

Grę wiosną GKS-u Katowice trudno ocenić jednoznacznie. Zespół ze Śląska potrafił przegrać u siebie z szorującym po dnie tabeli Górnikiem Polkowice (który jednak zaczyna grać skutecznie i walczyć o utrzymanie), ale też postawić się Arce Gdynia (na wyjeździe) i Chrobremu Głogów (u siebie) znajdującym się w strefie baraży o grę w PKO Ekstraklasie. W 5 trudnych meczach 11. drużyna w tabeli Fortuna 1 Ligi zdobyła 6 punktów, czyli tylko jeden mniej niż zajmujący 2. lokatę Widzew Łódź (7). O ile wynik katowiczan, choć mniejszy, patrząc przez pryzmat przeciwników i celów sportowych może cieszyć, o tyle dorobek walczących o awans łodzian kibiców klubu ma prawo niepokoić.

Widzew faworytem? Nie tylko na papierze

Porównując aktualną dyspozycję sportową, trudno wskazać silniejszy obecnie zespół. Ekipa Janusza Niedźwiedzia dysponuje jednak zdecydowanie większym potencjałem sportowym, co pokazała jesienią. Drużyna jest trapiona kontuzjami, ale wymiana składu, która dokonała się przy okazji meczu z GKS-em Tychy (w pierwszej jedenastce pojawiło się 5 zawodników, którzy dołączyli do klubu dopiero w 2022 roku!), a także sam wynik spotkania pokazują, że świeżość może być atutem łodzian. Z kolei zespół Rafała Góraka ma za sobą porażkę z drużyną, która jeszcze tydzień temu zajmowała ostatnie miejsce w tabeli. Zwycięstwo polkowiczan w Katowicach było dopiero ich trzecią wygraną w całym sezonie. Gospodarzy ta porażka musiała zaboleć.

Reklama

CZYTAJ TEŻ >>> TRZY KROKI WIDZEWA. JEDEN JUŻ ZROBIONY <<<

Noblebet stawia na Widzew

Bukmacher będący sponsorem klubu z Al. Piłsudskiego 138 większe szanse daje właśnie łodzianom. Kurs na ich zwycięstwo to 2.35, na triumf GKS-u – 3.4, a na remis – 3.55. Noblebet przewiduje też, że padną w tym meczu 2-3 bramki (1.95 przy kursie 3.1 dla 0-1 bramki). Gol dla Widzewa jest w środowy wieczór niemal pewny (1.22), ale gol dla GKS-u również bardzo prawdopodobny (1.35). Ciekawe, co na to Henrich Ravas, który zaliczył trudny debiut w bramce czerwono-biało-czerwonych…

Reklama

Naszym zdaniem Widzew wygra w Katowicach 2:1. Dlatego na nasz kupon wrzucamy zwycięstwo gości (2.35) i zdobycie bramek przez oba zespoły (1.80), co może pozwolić niemal podwoić zarobek (wygrana 18.26 zł przy postawieniu 10 zł).

Reklama

WYTYPUJ WYNIK MECZU I STRZELCA BRAMKI – ZGARNIJ DODATKOWE 20 ZŁ OD NOBLEBET

Pełna oferta kursowa na mecz GKS Katowice – Widzew Łódź dostępna jest na stronie Noblebet (SZCZEGÓŁY). Na posiadaczy karnetów na spotkania domowe czerwono-biało-czerwonych cały czas czeka specjalny bonus w wysokości 50 zł, który nie wymaga żadnych dodatkowych wpłat (SPRADŹ I ZGARNIJ DARMOWE ŚRODKI).

*Polski Bukmacher Sp. z o.o. organizujący zakłady wzajemne – bukmacherskie na stronie noblebet.pl posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych w Internecie. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Reklama

GKS Katowice – Widzew Łódź / środa 6 kwietnia 2022 r., godz. 20:30

Kibice Widzewa przebili całą ligę

Reklama

Piłka nożna

Fortuna 1 LiganoblebetWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama