Reklama
Reklama
Reklama

Widzew zaczął przygotowania

Czas < 1 min czytania
Widzew zaczął przygotowania

Trening piłkarzy Widzewa/widzew.com

W niedzielę o godzinie 19.10 piłkarze Widzewa stawili się na pierwszej w tym roku zbiórce. Od poniedziałku zaczynają przygotowania do wiosennej części sezonu.

Reklama

Oczywiście w niedzielę piłkarze Widzewa jeszcze nie trenowali. W klubie odbyło się spotkanie organizacyjne. Przedstawiono na nim plan na najbliższe dni.

W poniedziałek widzewiacy przejdą serię rutynowych badań. Z kolei pierwszy trening odbędzie się we wtorek o godzinie 11 na Łodziance. Kwadrans wcześniej trener Janusz Niedźwiedź spotka się z dziennikarzami. Jak informuje klub, tego samego dnia drużyna zostanie podzielona na dwie grupy, a każda z nich weźmie udział we wtorek w jeszcze jednej jednostce treningowej.

Reklama

Dwa sparingi Widzewa

W środę drużynę ponownie czekają podwójne zajęcia przy ul. Małachowskiego, a w czwartek, po porannym treningu na Łodziance, piłkarze będą ćwiczyć w siłowni. Na piątek zaplanowano jeden trening na boisku.

W sobotę odbędą się za to aż dwa sparingi. W ośrodku treningowym, oczywiście na sztucznej murawie, najpierw Widzew zagra w południe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, a o 14 z Siarką Tarnobrzeg.

Jak wiadomo od kilku dni, dopiero pod koniec tygodnia do Łodzi dotrzeć mają Fabio Nunes i Abdul Aziz Tetteh, którzy otrzymali oczywiście zgodę na późniejsze dołączenie do zespołu. W treningach pierwszej drużyny weźmie udział czterech piłkarzy Akademii Widzewa: Daniel Chwałowski, Adam Dębiński, Hubert Lenart i Kamil Machałek.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama