Wyparło: Mam nadzieję, że Stal wygra

Reklama

Czas < 1 min czytania

W piątek w Mielcu rozegrane zostanie hitowe spotkanie 23. kolejki pierwszej ligi. Druga w tabeli Stal podejmować będzie trzeci ŁKS. Obie drużyny zgromadziły po 40 punktów. W rundzie jesiennej ekipa prowadzona przez trenera Artura Skowronka wygrała w Łodzi 2:0, dlatego zajmuje wyższe miejsce w tabeli.

Stal i ŁKS łączy nie tylko liczba zdobytych punktów. Oba zespoły w rozgrywkach ligowych są niepokonane od 14. kolejek. Wychowankiem drużyny z Mielca jest Bogusław Wyparło, który z łódzkim klubem wywalczył mistrzostwo Polski, a także dwa razy awansował do ekstraklasy. Obecnie jest trenerem bramkarzy Stali, a także dyrektorem akademii. – Mecz jak każdy inny. Tyle samo punktów można zdobyć jak w pozostałych spotkaniach – mówi w rozmowie z oficjalną stroną Stali Bodzio W.

Reklama

Były bramkarz liczy na wygraną gospodarzy w tym meczu. – Stal Mielec i ŁKS mają dobrą passę i obie drużyny będą chciały ją podtrzymać. Mam nadzieję, że będzie to dobre widowisko i zakończy się zwycięstwem Stali. Zapraszamy kibiców, żeby w jak największej liczbie pojawili się na stadionie, co pomoże w odniesieniu zwycięstwa – podkreśla Wyparło. Jak podaje strona klubu z Mielca, do środy sprzedano ponad 2600 wejściówek na to spotkanie.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Reklama

Dodaj komentarz