Reklama
Reklama

Złe wiadomości z Grot Budowlanych Łódź

Czas < 1 min czytania
Złe wiadomości z Grot Budowlanych Łódź

Grot Budowlani Łódź Fot. Marian Zubrzycki

Jest mało prawdopodobne, że Julia Nowicka będzie mogła zagrać w piątkowym meczu Grot Budowlanych z Energą MKS-em w Kaliszu.

Reklama

Nowicka doznała kontuzji w trzecim secie meczu z ŁKS Commercecon Łódź. Badania wykazały, że rozgrywająca Grot Budowlanych naciągnęła mięsień czworogłowy. Pierwsze zapowiedzi były optymistyczne i wszystko wskazywało, że Nowicka będzie mogła zagrać w piątek w spotkaniu w Kaliszu.

Jak jednak się dowiedzieliśmy, siatkarka Grot Budowlanych nie jest jeszcze w pełni zdrowa i trenerzy nie chcą ryzykować, że kontuzja się pogłębi. Dlatego w spotkaniu z Energą MKS-em nie wyjdzie jeszcze na boisko.

Reklama

Nowicką zastąpi Oliwia Poreda, niedawno wypożyczona z Energi MKS. Niespełna 18-letnia zawodniczka dopiero w obecnych rozgrywkach debiutowała w Tauron Lidze: w meczu z Developresem Rzeszów weszła na chwilę, a w derbach Łodzi rozegrała półtora seta.

W Grot Budowlanych nie może też wystąpić na boisku Weronika Centka, która też w styczniu przeszła z Kalisza do Łodzi. Tutaj sytuacja jest jasna. Energa MKS zaznaczył w kontrakcie, że środkowa nie może zagrać w tym sezonie przeciwko niemu.

Mecz w Kaliszu zacznie się w piątek o godzinie 17:30.

Reklama

Autor: Michał Be

Siatkówka

Grot Budowlani Łódźsiatkówka

Dodaj komentarz

Reklama